O nás

Jsme DB Trans s.r.o.

Specialisté na přepravu materiálu a zboží po celé Evropě

Společnost DB Trans s.r.o. je moderní dopravní společností s dlouholetou tradicí. Hlavní prioritou DB Trans s.r.o. je dlouhodobá spokojenost zákazníků, jejichž řady se díky kladným referencím neustále rozšiřují.

O zajišťování služeb pro nové i stávající klienty se starají stabilní týmy spolupracovníků s letitými zkušenostmi v dopravě i v navazujících oborech. Jejich povinnosti a kompetence jsou jasně stanoveny a rozděleny s ohledem na maximalizaci užitku pro koncového zákazníka. Naším cílem a filozofií je, aby každý ze zaměstnanců společnosti správně chápal svou pozici ve firmě, byl si vědom své vlastní odpovědnosti za kvalitu odvedené práce, a tím podporoval růst společnosti a zkvalitňování námi poskytovaných služeb.

Chtěla bych poděkovat všem klientům, kteří našich služeb již využívají. No a všechny ostatní velmi rádi přesvědčíme, že spolupráce s námi se vždy vyplatí a naše služby v mnohých ohledech předčí jejich očekávání.

Michaela Nitrová
jednatelka společnosti
podpis

Hlavní činnosti firmy

Natural
95

39,30

Diesel

38,50

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 1998 pod názvem ŽDB Trans s.r.o.. Zakládajícími členy byly společnosti ŽDB a.s. a BeskydSped s.r.o. Třinec.

V roce 2005 se společnost přejmenovala na DB Trans s.r.o.

Zásadní rozvoj společnosti nastal právě v souvislosti se změnou majitelů firmy. Nemalé investiční výdaje v těchto letech byly vynaloženy na obnovu vozového parku a na zajištění nezbytného servisu, bez kterého by provozování automobilové dopravy na vysoké úrovni bylo nemyslitelné.

V roce 2015 se stala jedinou majitelkou paní Michaela Nitrová, která byla přínosem bohatých a reálných ambicí pro růst firmy.

DB Trans s.r.o. získal stabilní zázemí, kvalitní obchodní partnery a dokáže tak držet krok s konkurencí.

tahače

Certifikáty a osvědčení